Rakvere Teatri publikulemmikud 77. hooajal

Vali Rakvere Teatri eelmise hooaja parim lavastus ning parim nais- ja meesnäitleja.




Valiku tegemine on vajalik
  1. Parim lavastus:

    Palun valige üks vastus.

„Thijl Ulenspiegel” (lavastaja Üllar Saaremäe)
„Somnambuul” (lavastaja Sulev Keedus)
„Astuge edasi!” (lavastaja Erki Aule)
„Lärmisepa tänava Lota” (lavastaja Ivo Eensalu)
„See kõik on tema” (lavastaja Helen Rekkor)
„Küllus” (lavastaja Filipp Los)
„Gravitatsioon” (lavastaja Raivo Trass)
„Kellavärgiga apelsin” (lavastaja Ringo Ramul)
„Viimane võllamees” (lavastaja Üllar Saaremäe)

Valiku tegemine on vajalik
  1. Parim meesnäitleja:

    Palun valige üks vastus.

Margus Grosnõi (Kasper Juhansen lavastuses „Somnambuul”; Jack Flan lavastuses „Küllus”; Derek Clegg ja preester lavastuses „Viimane võllamees”)
Madis Mäeorg (Jaanus lavastuses „Astuge edasi!”; Aadu lavastuses „Gravitatsioon”; Peter Mooney lavastuses „Viimane võllamees”)
Peeter Rästas (Markowski lavastuses „Astuge edasi!”; Haarald ja Mauno Kask lavastuses „Gravitatsioon”)
Eduard Salmistu (Professor Elmore Crome lavastuses „Küllus”; Arthur ja vanglaülem lavastuses „Viimane võllamees”)
Toomas Suuman (Gottfrid Ambrosen lavastuses „Somnambuul”; isa, prügivedaja ja veoautojuht lavastuses „Lärmisepa tänava Lota”; Arkaadi ja Juhan Kuld lavastuses „Gravitatsioon”; Albert Pierrepoint lavastuses „Viimane võllamees”)
Tarvo Sõmer (William Curtis lavastuses „Küllus”; inspektor George Fry ja vangivalvur lavastuses „Viimane võllamees”)
Tarmo Tagamets (Ergo lavastuses „Astuge edasi!”; Heino lavastuses „Gravitatsioon”; Charlie ja vangivalvur lavastuses „Viimane võllamees”)
Velvo Väli (Syd Armfield lavastuses „Viimane võllamees”)
Imre Õunapuu (Ivanes lavastuses „Somnambuul”; poeg ja Toweri Ronk lavastuses „See kõik on tema”; Bill ja arst lavastuses „Viimane võllamees”)
Andrus Albrecht (Mõmm lavastuses „Lärmisepa tänava Lota”)
Indrek Apinis (Tauno lavastuses „Astuge edasi!”; James Hennessy lavastuses „Viimane võllamees”)
Aleksandr Domowoy (Inkvisiitor, Riesenkraft ja sõdur lavastuses „Thijl Ulenspiegel”)
Dan Jeršov (Kindral Alba, göös ja sõdur lavastuses „Thijl Ulenspiegel”)
Volli Käro (Raimond lavastuses „Gravitatsioon”)
Märten Matsu (Lamme Goedzak lavastuses „Thijl Ulenspiegel”; Dim, arst, vang, turvamees, Dolin ja Stanley Kubrick lavastuses „Kellavärgiga apelsin”)
Arvi Mägi (Arno lavastuses „Gravitatsioon”)
Ringo Ramul (Söekandja Klaas ja göös lavastuses „Thijl Ulenspiegel”)
Karl Robert Saaremäe (Thijl Ulenspiegel lavastuses „Thijl Ulenspiegel”; Georgie, kaplan, Alexi isa ja ajakirjanik lavastuses „Kellavärgiga apelsin”)
Karl Sakrits (Timukas, kalakaupleja paariline, göös ja sõdur lavastuses „Thijl Ulenspiegel”; Pete, vang, miim, üüriline Joe, arst ja uue gängi liige lavastuses „Kellavärgiga apelsin”)
Raivo E. Tamm (Harry Wade lavastuses „Viimane võllamees”)
Eduard Tee (kuningas Felipe II ja göös lavastuses „Thijl Ulenspiegel”; Alexander, rivaalgängi liige, politseinik, vang, Dr Brodsky, ajakirjanik ja uue gängi liige lavastuses „Kellavärgiga apelsin”)
Martin Tikk (Profoss, gööside peamees ja sõdur lavastuses „Thijl Ulenspiegel”; rivaalgängi liige, härra Deltoid, siseminister, Rubinstein ja uue gängi liige lavastuses „Kellavärgiga apelsin”)
Tanel Ting (Munk Cornelis ja Oranje prints lavastuses „Thijl Ulenspiegel”; Alex lavastuses „Kellavärgiga apelsin”)
Mihkel Vendel (Kalakaupleja Jost ja sõdur lavastuses „Thijl Ulenspiegel”; Joonas lavastuses „Lärmisepa tänava Lota”)

Valiku tegemine on vajalik
  1. Parim naisnäitleja:

    Palun valige üks vastus.

Liisa Aibel (Tädi Berg ja proua Blomgren lavastuses „Lärmisepa tänava Lota”; Milvi lavastuses „Gravitatsioon”)
Helgi Annast (Asta lavastuses „Astuge edasi!”; Vilja lavastuses „Gravitatsioon”)
Saara Kadak (Pamela lavastuses „Astuge edasi!”)
Ülle Lichtfeldt (Bess Johnson lavastuses „Küllus”)
Silja Miks (Politseinik lavastuses „Astuge edasi!”; Teele lavastuses „Gravitatsioon”)
Tiina Mälberg (Ema ja Toffi lavastuses „See kõik on tema”; Alice Wade lavastuses „Viimane võllamees”)
Anneli Rahkema (Eetla Ambrosen lavastuses „Somnambuul”; Macon Hill lavastuses „Küllus”)
Jekaterina Burdjugova (Stevenijne lavastuses „Thijl Ulenspiegel”)
Grete Jürgenson (Soetkin ja lõbutüdruk lavastuses „Thijl Ulenspiegel”; tüdruk tänaval, proua, vangivalvur, Dr Branom, kaunitar ja Alexi ema lavastuses „Kellavärgiga apelsin”)
Helena Kesonen (Kalleken lavastuses „Thijl Ulenspiegel”)
Jaune Kimmel (Pamela lavastuses "Astuge edasi!"; Katelijne ja lõbutüdruk lavastuses „Thijl Ulenspiegel”; Shirley Wade lavastuses „Viimane võllamees”)
Liisu Krass (Anna ja lõbutüdruk lavastuses „Thijl Ulenspiegel”)
Lisete Laisaar (Shirley Wade lavastuses „Viimane võllamees”)
Karin Lamson (Kuninganna Maria ja lõbutüdruk lavastuses „Thijl Ulenspiegel”)
Getter Meresmaa (Nele lavastuses „Thijl Ulenspiegel”; Lota lavastuses „Lärmisepa tänava Lota”; Alexandri naine, lauljanna, politseinik, kuberner, arst ja neiu lavastuses „Kellavärgiga apelsin”)
Eili Neuhaus (Ema lavastuses „Lärmisepa tänava Lota”)
Liis Niller (Miia-Maria lavastuses „Lärmisepa tänava Lota”)
Katrin Sutt (Betkin ja lõbutüdruk lavastuses „Thijl Ulenspiegel”)
Dajana Zagorskaja (Õllepunkripidaja ja lõbutüdruk lavastuses „Thijl Ulenspiegel”)

Valiku tegemine on vajalik
  1. Aitäh!

    Kõikide hääletajate vahel loosime välja pileteid uuslavastustele. Palun kirjuta siia oma nimi ja telefoninumber või meiliaadress: